Clinique 312

Hakkımızda

 

Özel Clinique 312 Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Dr. Çağla Şeşen Erkan, Dr. Zeynep Akıncı ve Dr. Yavuz Ekin tarafından kurulmuş olup Nenehatun Caddesi 123 numarada Ağız ve Diş Sağlığı alanında farklı branşlarda hizmet vermektedir.

 

 

 

                                                                                                                                                                  

CLİNİQUE 312 AİLESİ


       DR.ÇAĞLA ŞEŞEN ERKAN- ORTODONTİST

1976 yılında Ankara'da doğan Çağla Şeşen Erkan, ilk orta ve lise öğrenimini Samsun Koleji'nde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1998 yılında mezun olmuş ve sonra 2 yıl Ankara Özel Bayındır Hastanesinde serbest diş hekimi olarak görev yapmıştır. 2000 yılında Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde ortodonti doktorasına başlamış ve 2004 yılında  "Farklı Yöntemle Alınmış Sefalometrik Röntgen Filmlerinde İskeletsel Sınıf III Vakalara İlişkin Ölçülen Değerlerin Karşılaştırılması " teziyle doktorasını tamamlamıştır. 2004 yılından itibaren uzman hekim olarak ortodonti dalında mesleğini icra etmektedir.

 

     DR.ZEYNEP AKINCI- SAĞLIK EĞİTİM UZMANI

1970 yılında İstanbul'da doğan Zeynep AKINCI ilk, orta ve lise öğrenimini F.M.V. Özel Işık Lisesi'nde tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1992 yılında mezun olduktan sonra Ankara, Kayseri ve İstanbul'da Türkiye Kızılay Derneği hastanelerinde çalışmıştır. 1994 yılından itibaren İstanbul ve Ankara'da serbest diş hekimliği yapmaktadır. Ankara Üniversitesi Sağlık Eğitim Fakültesi'nde Sağlık Eğitimi ve Halk Sağlığı konusunda yüksek lisansını 2007 yılnda tamamlamış ve yüksek lisans tezini ‘'Ankara'da 9- 12 yaş çocuklarında ağız-diş sağlığı eğitim düzeyi konusunda vermiştir.

 

    DR.YAVUZ EKİN- AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHI

1973 tarihinde Adana'da doğan Yavuz Ekin, 1995 yılında lisans eğitimine başladığı Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2000 yılında mezun olmuştur. Aynı yılın eylül ayında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı Doktorasına başlamıştır. 1998 yılı boyunca Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Kulak Burun Boğaz ve Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dallarında eğitimine devam etmiştir. 2000 yılı mayıs ayında doktorasını tamamlamıştır. 2002-2012 yılları arasında Ankara Bayındır Hastaneleri'nin Çene Cerrahisi bölümünde çalışmış ve mesleğini kendi muayenehanesinde icra etmiştir. Dr.Yavuz Ekin International Team for Implantology (ITI) Ankara Study Club Direktörüdür.

 

    DERYA ŞENLİK-BANKO SORUMLUMUZ

1981 Ankara doğumlu Derya Şenlik, ilk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamlamıştır. Tıbbi sekreterlik, bilgisayar işletmenlik ve hasta danışmanlık eğitim programları sertifikalarına sahip olan Derya  12 yıldır sağlık sektöründe çalışmaktadır. 2012 Temmuz ayından itibaren kliniğimizde tıbbi sekreter olarak çalışmaktadır.

 

     ALEV ÇELEBİ-DİŞ HEKİMİ ASİSTANIMIZ

1987 yılında Ankara'da doğan Alev Çelebi, ilk,ortave lise öğrenimini Ankara'da tamamlamıştır. Evli ve bir çocuk annesi olan Alev Çelebi 6 senedir sağlık sektöründe diş hekimi asistanı olarak çalışmakta olup, Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı 19Mayıs Üniversitesine ait diş hekimliği teknikerliği sertifikasına sahiptir. 2012 Mayıs ayında Clinique 312 ekibimize katılmıştır.

 

     SELİN KÖK-DİŞ HEKİMİ ASİSTANIMIZ

1989 yılında Ankara'da doğan Selin Kök, ilk orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamlamıştır. Selin, 3 yıldır sağlık sektöründe diş hekimi asistanı olarak çalıştıktan sonra Temmuz ayında Clinique 312 ailesine katılmıştır.

 

     DUYGU ALPTEKİN-DİŞ HEKİMİ ASİSTANIMIZ

1988 yılında Ankara'da doğan Duygu Alptekin, ilk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamlamıştır. 2008 yılında Selçuk Üniversitesi Muhasebe bölümünden mezun olmuştur. 2 yıl muhasebe alanında tecrübesi olan Duygu, daha sonra sağlık sektöründe çalışmaya başlamıştır. 3 yıldır diş hekimi asistanlığı yapmakta olup, Mart 2012 yılında ekibimize katılmıştır.

 

     HAYRİYE KAPLAN-YARDIMCI PERSONELİMİZ

1973 Çorum doğumlu olan Hayriye Kaplan, 2 çocuk sahibidir. 3,5 yıl Tıp Merkezinde kat görevlisi olarak çalıştıktan sonra Mart 2012 yılında ekibimize dahil olmuştur.

 

 

Özel Clinique 312 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nenehatun Cad. No:123 GOP Çankaya / Ankara, T: (312) 467 82 00, (533) 662 72 50, info@clinique312.com
Tüm hakları saklıdır © 2012

sanal ofis ankara  

sanal ofis ankara  

sanal ofis  

Web Tasarım  

online alışveriş 

Web Tabanlı Yazılım

Web Tabanlı Program

E-Ticaret sitesi fiyatları  

E-Ticaret sitesi  

Kiralık Ofis  


Bu web sitesi Ankara Diş Hekimleri Odası'nın izni ile ağız ve diş sağlığı hizmeti sunulan özel sağlık kuruluşları hakkındaki yönetmeliğin 32. maddesinde yer alan "reklam - tanıtım - bilgilendirme" hususuna uygun olarak hazırlanmıştır. " Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez."